KONST / Litografier / Färglitografi 14488577
nr 1448 8577
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, kvinna, Färglitografi, bildmått: 41x28cm, yttermått inklusive ram: 64x49cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:49:22
1.500 kr
1.800 kr